5 drošas stratēģijas, kā palīdzēt blogam nest peļņu

Visā pasaulē kopā ir pat vairāk kā 100 miljoni blogu, no kuriem lielākā daļa ir sākusies kā hobijs. 2016. gadā kad es pirmo reizi sāku veidot savu finanšu vietni FinanceSuperhero, man pat nebija ienācis prātā, ka jau pēc gada, tas nesīs peļņu.

Patiesībā, kad es sāku, es pat nesapratu, kā blogeri pelna naudu, nemaz nerunājot par to, kā blogs var pelnīt sešu un pat septiņu ciparu skaitli gadā. Šodien, tikai pēc viena gada, es veidoju savu biznesu ar mērķi aizstāt manu šī brīža skolotāja algu.

Patiesībā, varu atzīt, ka pārveidot blogu no hobija par peļņu nesošu ir liels izaicinājums. Bloga veidošana, lai varētu nopelnīt, prasa apņēmību, pacietību un izturību. Tas nav vienkārši, tomēr tajā pašā laikā tam nav nepieciešami kādi īpaši noslēpumi vai retas prasmes.

Skarbā patiesība ir tā, ka daudzi jaunie blogeri padodas par agru tā arī nesagaidot, kad blogs nesīs peļņu; daudzi pat padodas īsi pirms viņu lielā izrāviena.

Pat ja tā, tad katrs sasniegums blogerim var būt kā atgādinājums, ka neatlaidība atmaksājas. Rakstot, lai izklaidētu vai palīdzot atrisināt kādas problēmas – vienlaikus par to nopelnot naudu – ir lieliska privilēģija. Un tas ir kaut kas, ko arī jūs varat sasniegt.

5 drošas stratēģijas, kā palīdzēt blogam kļūt ienesīgam

Vienalga, vai esat jauns blogeris, pieredzējis blogeris, kurš meklē iedrošinājumu, vai apsverat domu sākt rakstīt savu blogu, es gribu, lai jūs esat zināt, ka tas ir iespējams, jums pašam izveidot blogu, kas nesīs jums peļņu. Ja es to varēju, tad zinu, ka arī jūs to varēsiet!

Pieci padomi, ko esmu apkopojis zemāk, ir pārbaudītas tehnikas, kā izveidot blogu, kas var nest ienākumus. Esmu apguvis to caur izmēģinājumiem un kļūdām, studējot citus blogus un pārbaudot tos.

Vienkārši runājot: ja jūs strādāsiet, arī šie padomi strādās.

  • Esiet atvērts par to, kas jūs esiet

Mana pirmā kļūda, sākot rakstīt blogu, bija tā, ka rakstīju to anonīmi. Nauda ir smalks temats, un, ja godīgi es baidījos, vai kādam interesēs, kas skolotājam ir sakāms par finanšu pārvaldību.

Līdz ko es sāku atvērties, par to, kas es esmu, par finansiālo situāciju, kļūdām un trumpjiem, mans lasītāju skaits ievērojami pieauga. Lasītāji kļuva daudz ieinteresētāki par manu stāstu un padomu, līdz ko tiem bija iespēja redzēt, kas es esmu dzīvē un kādi ir tieši mani izaicinājumi.

Varu tikai uzsvērt: ja tiešām nopietni vēlaties izveidot veiksmīgu un peļņu nesošu blogu, jums pilnībā tam jāatdodas un jābūt 100% atvērtam un atklātam saviem lasītājiem.

Ja nebūsiet patiess, lasītājiem būs aizdomas par to, kas ir tas, kas jums ir slēpjams. Viņi pie jums vēršas pēc palīdzības, tāpēc jums noteikti vajag nopelnīt un iemantot viņu uzticību.

  • Iepazīstiet savus lasītājus un ziniet, ko viņiem vajag

Protams, attiecību veidošana ar lasītājiem ir divvirzienu kustība. Viņiem ir tevi jāzina un jāuzticas, bet tāpat arī Tev viņi ir jāsaprot,

Uz mirkli apdomājieties par saviem lasītājiem. Kādas ir to vajadzības? Lielākās bailes? Šā brīža izaicinājumi? Tas ir daudz efektīvāk un vieglāk nodrošināt kvalitatīvu saturu, kas liks lasītājiem atgriezties vēl, ja jūs varat atbildēt sev uz šiem jautājumiem un palīdzēt lasītājiem atrisināt to problēmas.

Ja atbildes uz šiem jautājumiem nav acīmredzamas, ienirstiet savā Google Analystics, lai redzētu kuri no jūsu ierakstiem ir vislasītākie. Tāpat nebaidieties pajautāt saviem lasītājiem, kas ir tas, ko viņi vēlas! Lielākā daļa no blogeriem to noteikti nedarīs, tāpēc lasītāji varētu būt patīkami pārsteigti un iedvesmoti par šo.

  • Jau no sākuma veidojiet savu e-pastu sarakstu

Var uzskatīt, ka lielākā daļa lasītāju jau pirmajās 5-10 sekundēs sapratīs, vai viņiem interesē jūsu blogs. Šajā laikā viņi uzmeklē pavedienus un lietas, ko viņiem blogs var piedāvāt. Atkarībā no tā, kā viņi nokļuva jūsu blogā (Pinterest?), viņi varbūt pat nepamana, ka atrodas jūsu lapā.

Viena no lielākajām kļūdām, kas neļauj blogeriem attīstīt blogu līdz peļņai ir nespēja pārvērst jaunus ieinteresētus lasītājus regulāros lasītājos. Labākais veids, kā palielināt savu lasītāju skaitu, ir caur e-pastu sarakstu.

Piezīme: mūsu mīļākais e-pastu servisa nodrošinātājs šeit ir ConvertKit – e-pastu rīks, ko izveidojuši blogeri blogeriem. ConvertKit padara ērtu un vienkāršu veidu, kā izveidot formas un apkopot e-pastu sarakstu, lai palīdzētu jums uzturēt kontaktus ar saviem lasītājiem un pat varbūt pārveidot tos par maksājošiem klientiem.

Ja esat tikko sācis, ir daudzi bezmaksas vai ne dārgi WordPress plugins, servisi un apmācības, lai palīdzētu jums ar tehniskajiem aspektiem, veidojot jūsu sarakstu. Labākais veids, kā ātri palielināt savu sarakstu, ir piedāvāt kādu bezmaksas akciju, kā, piemēram, Money Values Toolkit, kas pieejams manā lapā (attēlots zemāk), lai piesaistītu lasītāju uzmanību.

Ja varat uzturēt konkrētu abonentu/lasītāju sarakstu, tas ir jau viens liels solis tuvāk, lai pārvērstu jūsu hobiju, ienesīgā biznesā. Nepalaidiet garām šo padomu! Pat, ja jūsu lapa ir uzlauzta un kādu laiku nav pieejama, jūs joprojām varēsiet komunicēt ar saviem lasītājiem ar e-pasta starpniecību un turpināt pelnīt naudu.

  • Koncentrējieties uz konkrētu saistītu produkciju

Filiāļu mārketings ir process, kurā var nopelnīt, reklamējot un piedāvājot citu cilvēku produkciju. Tas ir svarīgs elements, lai blogs pelnītu lielākajā daļā jomu un nozaru. Veiksmīga šī aspekta novadīšana un uzturēšana, ir būtisks priekšnoteikums, vai jūsu blogs ir hobijs vai tomēr peļņas avots.

Viena no izplatītākajām blogeru kļūdām – un arī pati to esmu darījumi – mēģinājums piedāvāt pārāk daudz produktu vai nepareizos produktus saviem lasītājiem. Daudz vērtīgāk ir koncentrēties un nelielu grupu produktu un piedāvājumu, kas īpaši būs vērtīgs bloga lasītājiem un atbilstu viņu vajadzībām.

Līdz ko es sapratu savu kļūdu, mani ieņēmumi sāka palielināties un turpināja palielināties katru mēnesi.

  • Izveido pats savu produktu

Ja stabili veidojat savu e-pastu sarakstu un pilnveidojat savu mārketinga stratēģiju, nākamais solis, lai blogs pelnītu, ir izveidot pašiem savu produktu.

Es saprotu – izveidot savu produktu liekas biedējoši. Tas pat var būt ārpus jūsu komforta zonas. Tomēr piedāvāt citu produktus un piedāvājumus, ir pavisam citādi, kā pārdot kaut ko, ko paši esat izveidojoši un attīstījuši. Es joprojām strādāju, lai šajā jomā justos ērtāk, kamēr es plānoju savu produktu un plānoju tā palaišanu.

Patiesība gan ir tāda, ka jūs savus lasītājus zināt labāk kā citi. Tāpēc jums ir unikāla iespēja palīdzēt viņiem veidos, kā citi to nemaz nevar. Ja esat nopelnījis viņu uzticību un pierādījis, ka varat arī atrisināt kādas viņu problēmas, padarot viņu dzīves vienkāršākas, daudzi pieklauvēs pie durvīm, lai iegādātos jūsu produktus.

Joprojām neticiet, ka jūsu pašu produkts var būt atslēga, lai blogs pelnītu? Aplūkojiet šos piemērus:

  • Tikai pagājušajā mēnesī Michelle nopelnīja $54,000
  • Caroline vienā mēnesī nopelnīja $1,700

Nenoliedzami, sava produkta attīstīšana ir laikietilpīga un prasa ieguldīt daudz darba. Par to nav diskusiju. Bet, ja esat gatavs strādāt un atdoties tam, nākotnes ieguvums būs instruments, kas palīdzēs iegūt ieņēmumus,

Tas prasa laiku, lai izveidotu peļņu nesošu blogu

Kas attiecas uz peļņu nesošu blogu, Pat Flynn ir teicis vislabāk: mēs nemainām laiku pret naudu. Labākā lieta no darbības ar blogu, ka darbs ko ieguldāt šodien, nesīs augļus vēlāk.

Nevaru iedomāties par labāku un vēl atgriezeniskāku ceļu uz Break The One Percent.