15 veidi, kā pelnīt naudu Fiverr

Fiverr.com ir izplatījies, kā pirmais interneta mikrouzņēmēju avots. Pateicoties vairākus miljonus dolāru vērtajai reklāmas kampaņai, paliek aizvien grūtāk atrast cilvēkus, kas vispār nebūtu dzirdējuši par Fiverr. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka arvien vairāk biznesi gan online, gan offline, izmanto Fiverr piedāvātos pakalpojumus .

Tā kā Fiverr aizvien turpina piesaistīt jaunus klientus, labā ziņa ir tā, ka ir arī aizvien lielāks pieprasījums piedāvātajiem pakalpojumiem pasaules digitālo pakalpojumu tirgū. Šeit aplūkoti tikai 15 veidi, kā pelnīt naudu Fiverr.com. Protams, liekas, ka varbūt nenopelnāt daudz, tomēr, ja varat kaut ko paveikt īsā laikā, saliekot ar būtiskām ekstrām, jūsu ienākumi no Fiverr.com var būt vērā ņemami.

Piedāvājiet e-grāmatas vai pētījumus, ko esat rakstījis

Lielākā daļa no pakalpojumiem Fiverr nozīmē, ka jūs veicat kādu īpašu darbu, par kuru saņemat samaksu.  Citiem vārdiem, klients sūta jums specifikāciju un jūs izveidojat jaunu materiālu, balstoties uz šo specifikāciju. Viens no maniem mīļākajiem veidiem, kā pelnīt naudu internetā, padara šo biznesu vēl interesantāku. Tā vietā, lai strādātu pie jauna materiāla par katru saņemot  $5, jūs varat uzrakstīt grāmatu, pētījumu vai atskaiti un pārdot to atkal un atkal dažādiem klientiem. Tikmēr, kamēr noradāt, ka nepārdodat sava darba tālākpārdošanas tiesības un saglabājat sava darba autortiesības, jums noteikti vajadzētu pamēģināt.

Piedāvājiet sociālo mediju pakalpojumus

Tas nav noslēpums, ka liela daļa no Fiverr piedāvātajiem pakalpojumiem iekļauj Twitter rakstus, vai Facebook piedāvājumus vai Google Plus piedāvājumus. Cilvēki neizsakāmi vēlas savu mājaslapu apmeklētību, tāpēc ir gatavi maksāt arī $5, lai to aktualizētu.

Rakstiet ātri un nopelniet naudu

Ja esat spējīgs rakstīt ļoti ātri, jūs varat nopelnīt pieklājīgi. Nopietni. Ja varat uzrakstīt 400 vārdus 12 minūtēs vai mazāk, jūs varat noteikt likmi $25 stundā. Nav slikti, vai ne. Visa šī pamatā ir rakstīt kvalitatīvus materiālus, lai jūsu klienti atgrieztos.

Izmantojiet mārketinga programmatūru, lai jums samaksātu

Ir visa veida apmeklētības ģenerēšanas veidi, ko varat izmantot pāris minūtēs, lai reklamētu jūsu klienta lapu. Ja programmatūra neprasa daudz laika, lai to uzstādītu, jūs varat nopelnīt $5 mazāk kā minūtē. Tas sanāk $300 stundā.

Izveidojiet digitālos zīmējumus

Ja jūs zināt, kā izmantot automātisko fotogrāfiju zīmēšanas rīku, varat izveidot digitālus zīmējumus īsā laikā. Cilvēki vienmēr vēlas īpaši veidotus grafiskus attēlus, ar viņu fotogrāfijām.

Izpēte

Jūs varat nopelnīt, izmantojot Google, kādam izpētes projektam. Tikmēr kamēr esat pārliecināts, ka jūsu izpēte ir fokusēta, jums būtu jāvar to veikt īsā laikā.

Kļūsti par virtuālo asistentu

Ņemot vērā valsti, kurā dzīvojat, jūs varat veltīt, piemēram, stundu vai divas darot virtuālā asistenta darbu, klientiem, ko atrodat Fiverr.

Alternatīvas bildes

Ja zināt, kā noņemt bildei fonu, izmantojot Photoshop rīkus, jūs varat nopelnīt Fiverr. Cilvēki ļoti bieži vēlas nogriezt fonu savām bildēm, lai bildes tālāk izmantotu internetā.

Veidojiet vizītkaršu dizainu

Uzņēmumiem vienmēr ir nepieciešamas vizītkartes un netrūkst pieprasījuma arī pēc cilvēkiem ar pietiekami labām pamatzināšanām, kā veidot vizītkartes noformējumu un dizainu.

Fotografējiet bildes ar zīmēm

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu Fiverr, ir fotografēt sevi, turot ceļazīmi, stāvot blakus orientierim jūsu atrašanās vietā.

Veidojiet skrejlapu dizainu

Interneta uzņēmējdarbības uzplaukums turpina izplatīties, nepieciešamība pēc grafiskā dizaina pieaug ievērojami.

Rakstiet atsauksmes

Ja esat ātrs rakstītājs un varat uzrakstīt 400 vārdu aprakstu 12 vai 10 minūtēs, tas var būt lielisks pakalpojums, ko piedāvāt. Cilvēkiem vienmēr vajag atsauksmes, ņemot vērā, ka klienti bieži pērk produktus vai pakalpojumus pēc tam, kad iepazinušies ar atsauksmi.

Veidojiet video

Ja esat ļoti komunikabls un varat runāt profesionāli kameras priekšā, jums jāveido video. Šāda veida pakalpojums pastāvīgi ir viens no top pirktākajiem.

Izmantojiet programmatūru, lai iegūtu SEO diagnostikas rezultātus

Ir tūkstošiem programmatūru, kas diagnosticē, cik veselīga ir vietne, ņemot vērā SEO. Jūs varat iegādāties šādu programmatūru un piedāvāt šādu diagnostiku Fiverr. Ņemot vērā, ka šīs programmatūras neprasa pārāk ilgu laiku, šis ir labs un ātrs veids, kā nopelnīt.

Izmantojiet programmatūru, lai atrastu SEO atslēgvārdus

Tā pati analīze, kas augstāk, attiecas arī uz SEO atslēgvārdiem. Lielā atšķirība ir tā, ka jūs sagatavojat pārskatu par atslēgvārdiem. Šobrīd Ir liels pieprasījums pēc šāda pakalpojuma.

Neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa, ja ir kaut kas ko varat iedāvāt globālajā tirgū. Sāciet izmantot Fiverr jau tūlīt un pārvērtiet savu brīvo laiku brīvos naudas līdzekļos.